• امروز : جمعه - ۴ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 24 May - 2024

تازه‌ها

همایش بین‌المللی «ظرفیت‌های فرهنگی و علمی ایران و آمریکای لاتین» برگزار می‌شود کاروان زیر سایه خورشید میهمان قم می‌شود/ دیدار با آیت‌الله مکارم شیرازی نرم‌افزار «دانشنامه فرق و مذاهب» رونمایی می‌شود ۵۰ درصد فضا‌های آموزشی قم را خیران احداث کرده‌اند/ رشد ۴ برابری ساخت مدرسه در قم/ رتبه بیست‌وهفتم قم در فضای آموزشی افتتاح مجموعه تفریحی گردشگری سرزمین شادی در قم با اعتبار هزار میلیارد ریال تاکید آیت الله کریمی جهرمی به زنده نگه داشتن نام و یاد خطبای بزرگ/ از ارواح خطبا و مبلغین دین و شریعت، استمداد کنیم آغاز جشن های دهه کرامت از روز چهارشنبه/ «حضرت معصومه(س)؛ بهترین دختر دنیا، الگوی عفاف و حجاب»؛ شعار محوری قم در دهه کرامت/ رونمایی از پنج پروژه حرم حضرت معصومه (س) نگاه ویژه به سرطان پستان با پیشگیری و تشخیص زودرس برنامه‌های سازمان بسیج سازندگی استان قم تشریح شد/ جشنواره روایت جهاد برگزار می‌شود افتتاح زمین چمن مصنوعی دانشکده علوم قرآنی، مزین به نام شهید راه قدس

1

اسامی شرکت‌ها و انجمن‌های پوششی منافقین در کانادا

  • کد خبر : 2276
  • ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶
اسامی شرکت‌ها و انجمن‌های پوششی منافقین در کانادا
سپهر فردا/ اسنادی پیدا شده که نشان می‌دهد منافقین در کانادا در سالهای گذشته اقدام به تاسیس چند سازمان و انجمن در پوشش خیریه، فرهنگی و ورزشی کرده که در واقع بازوی جذب و اقدامات گروهک در کانادا به حساب می آید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سپهر فردا، فشارهای همه جانبه دولت و دادگاه آلبانی علیه گروهک تروریستی منافقین در این کشور و دست رد دولت فرانسه به سینه منافقین برای انتقال بخشی از نیروهای خود به مقری در فرانسه، مقامات ارشد منافقین را وادار به انتقال اعضا به کانادا کرده است. از همین رو مسئول این گروهک در کانادا درحال آماده سازی مقدمات انتقال لیست شماره۱ به کانادا هستند. لیستی که البته به دلیل فامیل بازی مقامات ارشد منافقین منجر به بروز اختلافات شدید و گسترده در این تشکیلات شده است.

اما میزبانی از منافقین به دلیل ذات تروریستی خود، همواره خطری برای امنیت میزبان آنها خواهند بود، این نکته ای بود که سخنگوی وزارت خارجه و سایر مقامات کشور همواره به آلبانی و سایر کشورهایی که در فکر میزبانی از این عناصر جنایتکار بوده، گوشزد کرده اند.

با این وجود اما دولت کانادا با وجود دریافت هشدارهای آشکار و پنهان از سوی جمهوری اسلامی ایران، بر میزبانی از این سازمان تروریستی اصرار داشته و حتی به سلسله اقدامات و نامه نگاری های مخالفین و اپوزیسیون جمهوری اسلامی ساکن در کانادا هم که با حضور نیروهای رجوی در کانادا مخالف می باشند، بی اعتنایی کرده است.

خبرگزاری فارس اخیرا به اسنادی از شبکه انسانی و نهادهای پوششی منافقین در کانادا دست پیدا کرده که افشای این دو برگ از هزاران سند، بخشی از پیام واضح جمهوری اسلامی به دولت کانادا و سایر کشورهای میزبان عناصر منافقین و دیگر گروهک های تروریستی است.

با ابلاغ مسعود رجوی درسال۱۳۹۰ سه نفر از هواداران فعال گروهک تروریستی منافقین در کشور کانادا از جمله حمید قراچه به همراه همسرش شهناز فالح وبهزاد متین، قبل از انتقال منافقین از کشور عراق به آلبانی اقدام به خرید یک مزرعه و زمین بایر در شهر تورنتو نموده که مقرر گردیده بود با ساخت مقری شبیه اشرف در ابعاد کوچکتر، حدود۵۰۰ نفر از عناصر گروهک در آنجا سازماندهی و اسکان یابند اما به دلایلی انتقال پراکنده منافقین کنسل و با فشار آمریکا و اروپا دولت آلبانی بین دو گزینه که هر دو چالش های ملی برایش داشت، ناچار به قبول پذیرش آوارگان منافقین در کشور خود می شود که اسنادی در این موضوع بعدا منتشر خواهد شد.

ناگفته نماند که بر اساس اخبار بدست آمده از منابع آگاه، شهرام گلستانه مسئول سیاسی این تشکیلات در کانادا با هدف اسکان افراد منتقل شده از آلبانی به این کشور، اقدام به خریداری و تجهیز تعدادی واحد مسکونی در شهر ونکوور کانادا کرده است.

از جمله سیاست های مهم این سازمان تروریستی تاسیس انجمن‌ها و سازمان های بی نام و نشان و پوششی برای پیشبرد برخی اهداف سازمانی و همچنین راه اندازی شرکت های اقتصادی پوششی بدون هیچ اثری از وابستگی به منافقین می باشد که این شرکت ها ضمن تامین بخشی از هزینه های مالی این سازمان، مسئولیت پرداخت هزینه سخنرانی و اسکان و حمل و نقل سیاستمداران بازنشسته غربی در مراسمات منافقین را برعهده دارند که به زودی برخی از این اسناد افشا خواهد شد.

طبق همین سیاست، منافقین در کانادا در سال های گذشته اقدام به تاسیس چند سازمان و انجمن در پوشش خیریه، فرهنگی و ورزشی کرده اند که در واقع بازوی جذب و اقدامات گروهک در کانادا به حساب می آید که نام بخشی از این انجمن ها را در ذیل مشاهده می کنید:

۱-انجمن ایران دموکراتیک پیام: موقعیت شهر آتاوا، تاسیس۲۰۰۵،مسئول شهرام گلستانه

۲-ائتلاف بین المللی زنان علیه بنیادگرایی: موقعیت شهر تورنتو،مسئول شهناز مهین فالح(قراچه)

۳-انجمن دموکراتیک کبک: موقعیت شهر مونترال، تاسیس۲۰۰۵، مسئول فریدون شیرازی

۴-انجمن زنان ندا: موقعیت شهر اتاوا، تاسیس۲۰۱۴، مسئول وحیده خرم رودی

۵-انجمن زنان پیشتازان رهایی:تاسیس۲۰۱۴، مسئول ژینا شیرازی

۶-انجمن صبا تا آخر ایستاده ایم: تاسیس۲۰۱۴، مسئول: هلنا

۷-انجمن معلمین برای صلح و دموکراسی در ایران-کانادا: موقعیت شهر تورنتو، تاسیس۲۰۱۵،

مسئول حسین بیضایی

۸-انجمن ۱۰۰۰ زن: موقعیت شهر تورنتو، تاسیس۲۰۱۶،مسئول شهین سنقری

۹-زندانیان سیاسی: موقعیت شهر اتاوا، تاسیس۲۰۱۷، مسئول کریم اکبری

۱۰-انجمن متخصصین ایران دموکراتیک کانادا: موقعیت تورنتو، تاسیس۲۰۱۸، مسئول علیرضا

حیدری

۱۱-انجمن ورزشکاران ایران دموکراتیک: موقعیت شعر ونکوور، تاسیس۲۰۱۸، مسئول محمد

تقی شالباف

۱۲-انجمن جوانان ایرانی کانادا: موقعیت شهر تورنتو، تاسیس۲۰۱۸، مسئول نیکو کبعلی

۱۳-انجمن خانواده شهدا: موقعیت شهر تورنتو، تاسیس۲۰۱۸،مسئول مرتضی مهرابی

۱۴-انجمن هنری ایرانیان کانادا:موقعیت شهر تورنتو، تاسیس۲۰۱۸، مسئول علی بهروزیان

۱۵-انجمن زنان تورنتو:مسئول منیژه

۱۶-انجمن معلمین:مسئول حسین رضایی

۱۷-انجمن زنان ونکوور (بزرگترین تشکیلات سیاسی گروهک در کانادا که ۳۰۰۰ زن از

وابستگان و هواداران و پیمانکاران خیابانی منافقین عضو آن هستند)، مسئول گوهر ضیایی

۱۸-انجمن جوانان و انجمن زنان تورنتو:ملیکا دولتی و منیژه

۱۹-انجمن جوانان ونکوور: مسئول رجا

۲۰-انجمن زنان پیشتاز و انجمن زنان نجمه:مسئول شهناز (قراچه)

میزبانی از منافقین که با ترور بیش از ۱۷ هزار انسان بی گناه در ایران ، به عنوان رسواترین سازمان تروریستی در جهان شناخته می شود، قطعا به معنای مقابله با جمهوری اسلامی و مردم کشورمان می باشد.

این سیاست را در سال های اخیر کشورهایی چون فرانسه و آلبانی آزمودند و به جای تعامل با تهران و دولت برآمده از اراده ملت، آغوش خود را برای جریان های تروریستی و تجزبه طلب گشودند اما گذشت زمان به آن ها ثابت کرد که بیراهه رفته اند و قطعا دود میزبانی از عناصر رجوی به چشم مردم کانادا خواهد رفت.

لینک کوتاه : https://sepehrefarda.ir/?p=2276

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.